ОАИУ ОӘЖ жөніндегі Проректор

Игнашова Людмила Викторовна

Өмірбаяны
Игнашова Людмила Викторовна-техника ғылымдарының кандидаты, доцент. 1978 жылы 9 қазанда Оңтүстік Қазақстан облысы Ленгер қаласында дүниеге келген.

1995 жылы № 1 орта мектепті үздік бітірді. 2000 жылы Ленгер атындағы Оңтүстік Қазақстан мемлекеттік университетін қызыл дипломмен бітірді. М.Әуезовтің 3704 – Есептеу техникасы мен желілерді бағдарламалық және аппараттық қамтамасыз ету” мамандығы бойынша бітірген. 2003 жылы Оңтүстік Қазақстан мемлекеттік университетінің аспирантурасына түсті. М.Әуезова 05.17.08 – “химиялық технологиялар үрдістері мен аппараттары” мамандығы бойынша бітіріп, 2007 жылы кандидаттық диссертацияны сәтті қорғап, техника ғылымдарының кандидаты ғылыми дәрежесін алды (ғылым кандидаты дипломы: ҒК №0001762, ҚР БҒМ Білім және ғылым саласындағы бақылау комитетінің 08.04.2008 ж. шешімімен, № 5 хаттама). 2012 жылы 05.13.00 – Информатика, Есептеу техникасы және басқару мамандығы бойынша доцент атағын алды.

Еңбек жолын 2000 жылы Оңтүстік Қазақстан өңірлік гуманитарлық институтынан бастады, ол кейіннен Мардан Сапарбаев институты болып қайта аталды, содан кейін халықаралық гуманитарлық-техникалық университетпен бірігу нәтижесінде Орталық Азия Инновациялық Университеті болып қайта құрылды. Мұнда Людмила Викторовна бүгінгі күнге дейін жұмыс істейді.

Осы институтта жұмыс істеген уақытында ол роядтық оқытушыдан оқу-әдістемелік жұмыс жөніндегі проректорға дейінгі жолдан өтті. Сондай-ақ ҒЗЖ және МС жөніндегі проректор, оқу-әдістемелік бөлімнің меңгерушісі қызметтерін атқарды.

Ғылыми қызмет саласы-Ақпараттық технологиялар, бағдарламалық және аппараттық қамтамасыз ету, автоматтандырылған ақпараттық жүйелер, дерекқорлар, ақпараттық-коммуникациялық желілер, CASE-технологиялар, Ақпараттық қауіпсіздік. Игнашова Людмила Викторовна 80-нен астам ғылыми мақалалар, 15 оқу-әдістемелік құралдар, 7 Оқу құралдары мен оқулықтар жариялады.