Құрметті «Орда» (бұрынғы «Silkway» халықаралық университеті) және «Мирас» Университеттерінің білім алушылары!

Орталық Азия Инновациялық Университеті — жүзеге асырылатын бірнеше бағыттағы білім беру бағдарламасы бойынша (2, 3, 4 курстарға ауыстыру арқылы) Сіздерді қолдауға және оқуды жалғастыру мүмкіндігін қамтамасыз етуге дайын.
Оқуыңызды аяқтағаннан кейін, Сіз Орталық Азия Инновациялық университетінің өзіндік үлгідегі дипломының иегері атанасыз. Біздің университетке ауысу үшін құжаттар ағымдағы айдан бастап, тамыз айының 25 жұлдызына дейін қабылданады.
Сізді қызықтыратын сұрақтар бойынша төменде көрсетілген телефон номерге хабарласуыңызды сұраймыз!
ОАИУ қабылдау комиссиясының Call-орталығы: +7 (7252)36-92-75; +7 (778)244-00-44;
+7 (778)282-86-15 –Мамраимов Марат Арғынбайұлы (Қабылдау комиссиясының төрағасы);
+7 775 893-60-70 — Хайдаров Садықжан Шахизиндаевич (Тіркеу бөлімінің басшысы);
+7 707-859-08-94- Әсел (офис-тіркеуші) кеңесші.