Қалалық семинар – тренинг болып өтті

Ағымдағы жылдың 10 – желтоқсаны күні Шымкент қаласындғы №78 жалпы орта мектепте М.Әуезов атындағы Оңтүстік Қазақстан университеті мен «Өрлеу»  біліктілікті арттыру ұлттық орталығының ұйымдастыруымен ұлт көшбасшысы – Бірінші президент Н.Назарбаевтың « Рухани жаңғыру» бағдарламасы аясында «Жаңартылған білім беру мазмұнын жүзеге асыру жағдайында тілдік пәндерді оқытудың ерекшеліктері: оқытудың белсенді әдістері мен тәсілдері, критериалды бағалау принциптері» атты тақырыпта қалалық семинар – тренинг болып өтті.

Аталған семинар — тренингке М.Әуезов атындағы ОҚУ профессор – оқытушылар құрамы мен білімалушылары,  «Өрлеу»  біліктілікті арттыру ұлттық орталығы Шымкент қаласы және Түркістан облысы филиалының профессор – оқытушылар құрамы және жалпыбілім беретін мекемелердің педагогтары, әлеументтанушылары және психологтары қатысты.

Семинар – тренингте түрлі бағыттар бойынша  баяндамалар  жасалынды. Олар қатарында университетіміздің ҒЗО басшысы М.И.Ақылбаев та ғылыми – зерттеу жұмыстары бойынша баяндама жасады. Шымкент қаласындағы жалпы білім беретін мектептердің ұстаздары мен басшылары университетімізбен ғылыми ынтымақтастық жөнінде келісім — шарттар жасап, ғылыми- зерттеу жұмыстарын бірге жүргізуге ықыластық білдірді.