Баршаңызға белгілі 2021 жылдың 7 – 8 желтоқсан күндері, Орталық Азия Инновациялық университетінде ҚР тәуелсіздігінің 30 жылдығына арналған «Ғылым мен білім беруді дамытудың басым бағыттары» атты халықаралық ғылыми – тәжірибелік конференция болып өтті. Конференцияға Ресей, Қытай, Өзбекстан, Беларуссия және Польша елдерінің ғалымдары да өз салалары бойынша ғылыми баяндамаларымен қатысқан болатын. Конференцияда жинақталған еңбектер 3 томдық жинақ ретінде жарық көрді. Жинақттағы мақалаларды университет сайтынан оқи аласыз.

www.caiu.edu.kz