«Химия биология және экология» кафедрасының ұйымдастыруымен ғылыми бөлім басшыларымен кездесу өтті

Бүгін, Орталық Азия Инновациялық университетінің «Химия биология және экология» кафедрасының ұйымдастыруымен білім алушылар мен Түркістан облысы «Сайрам-Өгем» мемлекеттік ұлттық табиғи паркінің ғылыми бөлім басшыларының арасында кездесу өтті. Кездесу танымдық, мәдени форматта өткендіктен студенттер ұлттық парк жайында толыққанды ақпаратпен танысты. Арнайы фото,видео презентация жасалып, сұрақтарға жауап берілді. Іс-шара барысында ән айтылып,күй тартылды,жалпы мәдени-рухани танымдық бағытта жалғасты..