«Тарих толқынында» атты квест ойыны өткізілді

2021 жылдың 14-қараша күні ҚР Тәуелсіздігінің 30 жылдығына арналған іс-шаралар жалғасы ретінде, Орталық Азия инновациялық университеті жанынан құралған «Студенттік өзін-өзі басқару» ұйымының ұйымдастыруымен А.Асқаров атындағы Дендро саябағында номері 7-ші мектеп оқушыларымен «Тарих толқынында» атты квест ойыны өткізілді. Аталмыш ойын жастардың бойында коммуникативтік және шығармашылық қабілеттерін шыңдау, логикалық ойлауын, зеректілігін, шапшаңдылығын дамыту, танымдық мәдениеті мен зияткерлігін қалыптастыру мақсатында өткізілді. Ойын соңында жеңімпаздар арнайы сыйлықтармен мараппатталды.