«Сыбайлас жемқорлыққа қарсы күрес» тақырыбында семинар өткізілді

2021 жылы 21 қыркүйек күні сағат 12:00-де, Орталық Азия Инновациялық университетінің ұйымдастыруымен, Қазақстан Республикасының Сыбайлас жемқорлыққа қарсы іс-қимыл Агенттігінің Шымкент қаласы бойынша департаментінің бас маманы Әлжанова Жазира САлханқызымен университет профессор оқытушылар құрамы және білім алушылар арасында кездесу өткізілді.
Кездесудің мақсаты — кез келген өркениетті қоғам үшін сыбайлас жемқорлықпен күрес ең өзекті мәселенің бірі болып табылады. Сыбайлас жемқорлық заман ағысымен бірге өсіп-өркендеп, мол қаражат және қоғамдық бәсекелестік пайда болған жерлерге тамырын жайып, бүгінгі күнге дейін жойылмай отырған кеселдің бірі болғандықтан, сыбайлас жемқорлық туралы ұғымды түсіндіру және сыбайлас жемқорлыққа қарсы іс-қимылдар бойынша шараларды жетілдіру, студенттер арасында заңдылық пен жемқорлыққа қарсы тәртіп орнату, сыбайлас жемқорлық құбылыстарына қарсы әрекет ете білуге тәрбиелеу.
Кездесу соңында Сыбайлас жемқорлыққа қарсы іс-қимыл Агенттігінің Шымкент қаласы бойынша департаментінің бас маманы Жазира Әлжанова өзінің баяндамасын қорытындылап, университет білім алушылары белсенділік танытып сұрақ жауап айдарына ұласты.