ЖОҒАРЫ ОҚУ ОРНЫНАН КЕЙІНГІ БІЛІМ БЕРУ

Білім бөлімінің басшысы: Балабекова Дина Бүркітбайқызы

Орталық Азия Инновациялық Университеті екі сатылы «бакалавриат-магистратура»мамандарын даярлаудың заманауи жүйесіне толығымен көшкен халықаралық жоғары оқу орындарының бірі болып табылады.

Магистратурада білім беру бағдарламасы бойынша мамандарды даярлау ғылыми-педагогикалық-оқу мерзімі 2 жыл және бейіндік бағыт бойынша-оқу мерзімі 1,5 жыл; 1 жыл жүзеге асырылады.

Магистратураның ғылыми-педагогикалық бағыты жоғары оқу орындары мен ғылыми – зерттеу секторы үшін тереңдетілген ғылыми – педагогикалық даярлықпен кадрлар даярлауды жүзеге асырады.

Магистратураның бейінді түрі өндіріске және мамандықтардың тиісті салаларына арналған тереңдетілген білімі бар кадрларды дайындайды. Магистрант диплом алу үшін теориялық білім алып қана қоймай, тәжірибеден өтіп, магистрлік диссертацияны қорғайды.

Орталық Азия Инновациялық университетінің магистранттары ауқымды халықаралық байланыстар аясында жоғары оқу орындары мен зерттеу орталықтарында оқу мен тағылымдамадан өтуге мүмкіндік алады.

Қазіргі уақытта университет 7 мамандық бойынша магистрлерді қабылдауды жүзеге асырады, кадрларды дайындайды:

7М01301-Бастауышта оқыту педагогикасы мен әдістемесі;
7М01501-Химия;
7М01502-Биология;
7М01701-қазақ тілі мен әдебиеті;
7М01702-Шет тілі: екі шет тілі;
7М02102-Дизайн;
7М04101-Экономика .

Қабылдау ережелері:

ЖОО магистратурасына түсушілердің өтініштерін қабылдау 3-31 шілде аралығында жүргізіледі.
Магистратураға қабылдау емтихандары-10 тамыздан 20 тамызға дейін, қабылдау-28 тамыздан бастап.

Магистратураға түсуші тұлғалар-ЖОО-ға келесі құжаттарды ұсынады:
ағылшын тілінде оқытатын бейінді магистратураға шет тілі бойынша түсу емтиханын және кешенді тестілеуді тапсыратын қала Орнатылатын ұйым басшысының атына өтініш;
жоғары білім туралы құжаттың көшірмесі;
тест тапсырғаны туралы сертификаттың көшірмесі (бар болса);
кадрларды есепке алу жөніндегі жеке іс парағы және еңбек қызметін растайтын құжат (еңбек өтілі бар адамдар үшін);
3х4 сантиметр көлеміндегі алты фотосурет;
086-У нысанындағы медициналық анықтама (флюорография міндетті);
жеке куәлік көшірмесі;
ғылыми және ғылыми-әдістемелік жұмыстар (болған жағдайда).

2. Шет тілі бойынша магистратураға түсу емтиханын және оқыту ағылшын тілінде жүргізілетін бейінді магистратурада білім алу үшін кешенді тестілеуді Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрлігінің Ұлттық тестілеу орталығы (бұдан әрі – ҰТО) өткізеді.

3. Мамандық бойынша түсу емтихандары университеттің өзінде қабылданады.
Мекен-жайы: Шымкент қаласы, Байтұрсынов көшесі, 80, № 211 кабинет
E-mail: ageka1947@mail.ru