Бір жобаның мысалында біз сәулеттік дизайнды оқытудың құпиясын ашамыз

Триллер. Бір жобаның мысалында біз сәулеттік дизайнды оқытудың құпиясын ашамыз.
Ал, бұл не? Бұл жерде не бейнеленген? Түсініксіз… Көрінбей кететін және дерексіз нәрсе ме? Бұл студенттің жеке сипатына негізделген екі қабатты тұрғын үйдің жеке жобасы.
Мұнда мінездің негізгі белгілері-берік қабықтың артында жасырылған бай ішкі әлем. Бұл інжу қабығы. Тайып кететін тегіс формалар. Бұл сыртынан көрінбейді ішінен көрінеді.
Идея бастапқыдан пайда болды, ой пайда болды, бастапқыда графикалық композициямен — «көріну, айналу» ой түйіндеді. Дәл осы жерде нақты объектілерге тәуелді емес бейнелі ойлау дамыды.
Содан кейін, орналасуда интерьер кеңістігін ішкі ұйымдастыру, функционалды аймақтарға бөлу, жиһаз пішінін жасау бойынша ізденістер жүргізілді.
Мұндағы жиһаздың дөңгелектенуі мен ырғағы бар.
Бірқатар жетістіктерге интерьерлердің компьютерде техникалық орындалуы жатады. Бірнеше күннің ішінде жаңа қосымша ой игерілді. Фото — шынайы суреттер жасалды.
Бір жобада бүкіл әлем!

Жетекшісі Уколова А. О.
Студент Холодина Виктория.
«Сәулеттік дизайн объектілерін жобалау»пәні.