Біздің ЖОО оқытушылары авторлық құқықпен қорғалатын объектілерге құқықтардың мемлекеттік тізілімге мәліметтерді енгізу туралы куәлік алды

«Тілдер және әдебиеті» кафедрасының аға оқытушысы Даулеталиева Динара Мыктыбаевна «Жалпы тіл білімі» атты оқу құралына авторлық құқықпен қорғалатын объектілерге құқықтардың мемлекеттік тізілімге мәліметтерді енгізу туралы куәлік иеленді.

«Химия, биология және экология» кафедрасының доценті, а/ш.ғ.к. Кылышбаева Гулнара Бакирамова «Өсімдіктер физиологиясы» атты оқу құралына авторлық құқықпен қорғалатын объектілерге құқықтардың мемлекеттік тізілімге мәліметтерді енгізу туралы куәлік иеленді.