Кафедрой «Общая педагогика и психология» было организовано праздничное мероприятие

К 30-летию Независимости 3 декабря кафедрой «Общая педагогика и психология» было организовано праздничное мероприятие на тему «Тәуелсіздік елімнің ерлік жолы» с активным участием обучающихся образовательных программ «Казахский язык и литература» и «Иностранный язык». Цель мероприятия: пропаганда и освещение «непростых времен и подвигов наших предков за независимость, которые страна пережила на пути достижения независимости, суверенитета Республики Казахстан». В ходе мероприятия обучающиеся показали свое мастерство и ответили на исторические вопросы. Постановка была поставлена в связи с сабирой Мухамеджановой, ставшей жертвой «страшного декабря» 1986 года.

Тәуелсіздіктің 30 жылдығына орай желтоқсанның 3 күні «Жалпы педагогика және психология» кафедрасының ұйымдастыруымен «Бастауыш оқытудың педагогикасы мен әдістемесі» және «Қазақ тілі мен әдебиеті», «Шетел тілі» білім беру бағдарламасының білім алушыларының белсене қатысуымен «Тәуелсіздік елімнің ерлік жолы» тақырыбында мерекелік іс шара өткізілді. Іс шараның мақсаты: «Қазақстан Республикасының егемендікке, тәуелсіздікке қол жеткізу жолында ел басынан өткізген қиын қыстау кезеңдері мен ата бабаларымыздың тәуелсіздік үшін аянбай жасаған ерліктерін» баяндау, насихаттау. Іс шара барысында білім алушылар өз өнерлерін көрсетті және тарихи виктариналық сұрақтарға жауап берді. 1986 жылғы «Ызғарлы Желтоқсанның» құрбаны болған Сәбира Мұхамеджановаға байланысты қойылым қойылды.